Aranżacje tarasów – Warszawa

Taras lub balkon może być miejscem gdzie spełnimy nasze marzenie o zielonym azylu. Pozwoli nam to nam to na codzienne obcowanie z przyrodą. Aranżacja takich miejsc uzależniona jest od wielu czynników, między innymi od posiadanej powierzchni. Jednak nawet małe balkony mogą zachwycać swoim wyglądem. Aranżacja balkonów i tarasów to nasza specjalność – wystarczy, że nam zaufasz, a stworzymy specjalnie dla Ciebie miejsce wyjątkowe.

Profesjonalna aranżacja balkonów

Balkony zazwyczaj nie mają dużych gabarytów, więc musimy zastosować zasadę: jak najmniej przedmiotów, jak najwięcej efektu. Najważniejsze abyśmy wypełni wykorzystali przestrzeń. A więc na małym balkonie możemy wykorzystamy balustradę, aby na jej zewnętrznej części zawiesić skrzynki z nasadzonymi kwiatami. Wykorzystajmy również okalające ściany wieszając pojemnik, w których zasadzimy rośliny o zwisającym pokroju. Wybierzmy rośliny o małym wzroście pozwoli nam to zachować symetrie. Na balkon warto wybierać kwiaty odporne na warunki atmosferyczne – suszę i podmuchy wiatru. Dzięki temu nie tylko kwiaty zachowają dłużej świeżość, ale także zaoszczędzimy sobie sprzątania.

Najważniejsza jest odpowiednia koncepcja. Czasem wystarczą piękne roślinny, kilka ozdób i zwykłe oświetlenie, aby balkon wyróżniał się na tle innych.

W zakres naszych prac wchodzą:

  • aranżacje tarasów ogrodowych,
  • aranżacje tarasów przydomowych,
  • aranżacje balkonów,
  • pielęgnacja ogrodów.

Przykłady

Aranżacje balkonów i tarasów - Warszawa