Profesjonalne zakładanie trawników: Warszawa

zakładanie trawników WarszawaZielona, miękka, gęsta i równomiernie przycięta trawa rozciągająca się na rozległej połaci terenu to marzenie wielu z nas. Stylowy, soczyście zielony trawnik nie tylko cieszy oko minimalistyczną estetyką, ale i jest idealnym miejscem na rodzinne pikniki czy rozegranie meczu piłki nożnej. Chcesz, aby w otoczeniu Twojego domu czy firmy powstał perfekcyjny trawnik? Powierz jego wykonanie w nasze ręce. Zakładanie trawników to jedna z usług, które realizuje nasza firma ogrodnicza. Wieloletnie doświadczenie, wiedza ekspercka oraz pasja, która łączy cały nasz zespół to najlepsza gwarancja, że zrealizujemy powierzone nam zadanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zakładanie trawników od podstaw

Pierwsze trawniki powstały najprawdopodobniej w XVII-wiecznych Indiach. Cel ich powstania był podobny jak dzisiaj: miały zdobić przestrzeń otaczającą budynek, a jednocześnie go nie zasłaniać. Moc estetyki trawników jest jednak znacznie większa. Soczysta, intensywna zieleń doskonale komponuje się z niemal każdym odcieniem elewacji budynku, a perfekcyjnie przycięta i gęsta trawa sprawia, że teren wydaje się być perfekcyjnie uporządkowany. Niemniej jednak, stworzenie takiego trawnika idealnego nie jest zadaniem tak prostym, jak mogłoby się wydawać. Wymaga zarówno właściwego przygotowania i użyźnienia gleby, jak i dobrania odpowiednich gatunków traw i ich odpowiedniego zasadzenia. Właśnie dlatego zakładanie trawników warto powierzyć profesjonalistom.

W ramach usługi:

  • przygotujemy podłoże do potrzeb trawy – wykonując prace porządkowe, spulchniając glebę i poprawiając jej jakość, aby parametry gleby (odczyn, struktura i składniki odżywcze) sprawiały, że trawa będzie rosła równomiernie i w dobrym tempie,
  • zajmiemy się wysianiem trawnika (wówczas teren zazieleni się po ok. miesiącu), ułożeniem gotowej rolki z darni (aby cieszyć się efektem od razu) – wcześniej przygotowując podłoże,
  • na życzenie zatroszczymy się również o pielęgnację trawnika – np. jego regularne koszenie i ewentualną rewaloryzację.

Dlaczego warto powierzyć zakładanie trawników właśnie nam?

Jesteśmy ekspertami w branży ogrodniczej, którzy doświadczenie zdobywali również na arenie międzynarodowej. Łączymy wiedzę teoretyczną i praktyczną z miłością do natury oraz nastawieniem na nieustanny rozwój. Dlatego prowadzimy prace ogrodnicze, czerpiąc zarówno z tradycji, jak i z innowacyjnych technik stosowanych przez najlepszych w branży.

Powierzając w nasze ręce założenie trawnika:

  • masz pewność, że efekt naszych prac będzie szybko widoczny i utrzyma się przez długi czas,
  • cieszysz się kompleksową obsługą: od projektu, aż po realizację i – na życzenie – regularną pielęgnację ogrodu,
  • korzystasz z atrakcyjnej oferty cenowej, która pozytywnie Cię zaskoczy.

Więcej informacji o usługach, które realizujemy, uzyskasz, kontaktując się z naszymi specjalistami. Zapraszamy do współpracy!