Zakładanie ogrodów Warszawa i okolice

Stworzenie pięknego ogrodu na własną rękę może być dużym wyzwaniem, a osiągnięcie oczekiwanych efektów bywa trudniejsze, niż początkowo zakładamy. Przygotowanie i oczyszczanie terenu, zakładanie trawników, przygotowanie projektu nasadzeń, wykonanie instalacji nawadniających – nie każdy znajdzie czas, by zająć się nimi samodzielnie. Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, ale nie masz pojęcia od czego zacząć, sprawdź naszą ofertę. Zakładanie ogrodów w Warszawie i okolicach to specjalność naszych ekspertów.

Co oferujemy?

Na początek przygotujemy projekt ogrodu, który dopasuje się do Twoich oczekiwań i doskonale wypełni przestrzeń, z jaką przyjdzie nam pracować. Nasi eksperci zawsze realizują prace zgodnie z przygotowanym projektem, dlatego etap ten jest niezwykle ważny. Zgłaszaj wszelkie wątpliwości, uwagi i sugestie tego, czego oczekujesz od swojego ogrodu – jesteśmy otwarci na współpracę i nastawieni na zakładanie najpiękniejszych ogrodów w Warszawie. Masz własny projekt? Przejmiemy nadzór wykonawczy nad jego realizacją i zadbamy, by projekt został zrealizowany w stu procentach.

Praca przy zakładaniu ogrodów podzielona jest na kilka kluczowych etapów. W ramach działań wykonujemy:

Każde z powyższych zadań zlecamy doświadczonym ekspertom w zakresie zakładania i pielęgnacji ogrodów, znającym specyfikę pracy i nastawionym na najwyższą jakość i estetykę wykonania. Ogrody mają być nie tylko piękne, ale i w pełni funkcjonalne. Mają służyć Państwu podczas popołudniowego relaksu, a nie jedynie jako piękne tło zdjęcia. Wiedząc czego oczekują Państwo od swojego ogrodu stworzymy projekt, który wzbudzi podziw wszystkich dookoła i będzie cieszył oko o każdej porze dnia.

Proces zakładania ogrodów w Warszawie i okolicach to również umiejętność dopasowania projektu do warunków środowiskowych i specyfiki terenu, jakim Państwo dysponują. Podpowiadamy w kwestiach wyboru roślinności czy małej architektury, dbając o to by stworzony ogród był spójny, piękny i praktyczny. Jeśli to konieczne, wykonamy niwelację terenu, a następnie przygotujemy grunt pod nasadzenia i instalacje. Wszystko po to, by całość współgrała ze sobą w idealnej harmonii.

Architekt Ogrodu
Mała architektura w ogrodzie