Tarasy z deski drewnianej oraz kompozytowej

Aranżacje tarasów

Taras lub balkon może być miejscem gdzie spełnieniem marzenie o zielonym azylu i mamy możliwość kontakt codziennego z przyrodą. Aranżacja takich miejsc uzależniona jest od wielu czynników.
1.posiadana powierzchnia
balkony zazwyczaj nie mają dużych gabarytów .więc musimy zastosować zasadę: jak najmniej przedmiotów ,jak na najwięcej efektu. Najważniejsze jest abyśmy wypełni wykorzystali przestrzeń :
Na małym balkonie wykorzystamy balustradę aby na jej zewnętrznej części zawiesić skrzynki z nasadzonymi kwiatami. Możemy wykorzystać również okalające ściany wieszając pojemnik których zasadzimy rośliny o zwisającym pokroju. Istotne abyśmy wybrali rośliny o małym wzroście aby zachować symetrie.

Tarasy drewniane i kompozytowe – Warszawa oraz okolice

tarasy drewniane WarszawaProjektowanie tarasów drewnianych i kompozytowych to również część oferty naszej firmy. Nasze doświadczenie podpowiada, że wielu Klientów z Warszawy oraz okolic decyduje się na montaż tarasów drewnianych. Drewno to trwały i zawsze pięknie prezentujący się surowiec. Tego rodzaju tarasy wykonujemy w kolorze drewna naturalnego lub w barwach zgodnych z paletą firmy Remmers.

W przypadku montażu tarasów kompozytowych wykorzystujemy paletę barw producenta. Deski kompozytowe wybiera coraz więcej osób, ponieważ nie mają sęków, są idealnie proste, a także jednolite kolorystycznie. Dzięki odpowiedniemu montażowi nie widać także gwoździ ani wkrętów. Układa się je również w prostszy sposób niż deski drewniane i nie wymagają zastosowania izolacji. Jeżeli zainteresowały Cię tarasy drewniane lub kompozytowe, zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami w naszej siedzibie w Skierniewicach lub biurze w Warszawie.

Zapraszamy do korzystania z darmowej wyceny i przyjazdu kosztorysanta firmy VERANO na terenie Warszawy.

Tarasy kompozytowe czy drewniane?

Stylowo wykończony taras – bez względu na to, jaki materiał do jego wykonania wybierzesz – to doskonałe miejsce do wypoczynku. To przestrzeń, która sprawi, że przebywanie na świeżym powietrzu będzie komfortowe i przyjemne. Jeśli masz ochotę stworzyć ją również w swoim domu – skorzystaj z naszej pomocy. Tarasy drewniane oraz kompozytowe są naszą specjalnością.

Który model wybrać: tarasy kompozytowe czy też wykonane z drewna? Wszystko zależy od tego, jakiego efektu estetycznego oczekujesz oraz jakim budżetem dysponujesz.

  • Tarasy drewniane prezentują się bardziej naturalnie i doskonale komponują się z domami w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Interesująco dopełniają też nowoczesny design. Wymagają jednak częstszej konserwacji i dają ograniczone możliwości wybarwienia.
  • Tarasy kompozytowe to nowoczesna alternatywa dla tarasów wykonanych z drewna. Mogą powstać w dowolnym kolorze, a ich montaż i zaizolowanie są znacznie prostsze. W wielu przypadkach kompozyt jest również mniej kosztowny niż drewno.

Aby wybrać idealny materiał na taras oraz określić, w jakim stylu zostanie on wykonany, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Nasza firma:

  • wykona projekt tarasu kompozytowego lub drewnianego – wsłuchując się w Twoje potrzeby i dopasowując go do warunków technicznych,
  • skompletuje wszystkie elementy niezbędne do stworzenia solidnej konstrukcji,
  • zatroszczy się o profesjonalny montaż tarasu – tak, aby służył Ci niezawodnie przez wiele lat,
  • zajmie się aranżacją tarasu – tak, aby zachwycał nie tylko designem, ale i wystrojem.

Sprawdź naszą ofertę także w obszarach takich jak pielęgnacja ogrodów czy tworzenie ogrodów wertykalnych. Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej obsługi, sprawnej realizacji powierzonych zadań oraz konkurencyjnych cen.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci bezpłatną wycenę oraz doprecyzujemy szczegóły współpracy.

Przykłady

Architekt Ogrodu Projektowanie ogrodów Skierniewice