Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

projektowanie ogrodów Warszawa

Ogród to wyjątkowe miejsce – przestrzeń, w której możesz odpocząć, czując prawdziwą bliskość z naturą. Przebywanie w otoczeniu zieleni koi zmysły, pozwala się zrelaksować i wprawia w dobry nastrój. Zwłaszcza, gdy ogród jest pięknie zaaranżowany i zachwyca o każdej porze roku. Marzysz o tym, aby teren zielony otaczający Twój dom czy przedsiębiorstwo stał się właśnie takim miejscem? Nasza firma ogrodnicza w Warszawie pomoże Ci zrealizować to marzenie.

Projektowanie ogrodów oraz ich pielęgnacja to nasza pasja. Ekspercką wiedzę i doświadczenie zdobyte również na arenie międzynarodowej łączymy z miłością do świata roślin. To dzięki temu nasze usługi ogrodnicze znacznie wykraczają poza standard. Z nami odkryjesz, jak niezwykle mogą prezentować się np. ogrody wertykalne, nietuzinkowe projekty tarasów i przekonasz się, że nawet najmniejszy „kawałek” zieleni można zamienić w magiczną przestrzeń, w której życie nabiera barw.

Urządzanie ogrodów Warszawa

Oferta, którą przygotowała dla Ciebie nasza firma ogrodnicza z Warszawy, jest dedykowana zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Niezależnie od tego, czy chcesz, abyśmy stworzyli unikatowy projekt ogrodu czy też zajęli się całoroczną pielęgnacją terenów zielonych – służymy swoim wsparciem. Działamy zarówno na terenie Warszawy, jak i Skierniewic i innych miejsc na Mazowszu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeżeli interesują Cię innowacyjne usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie - zadzwoń do nas.

Aranżacja ogrodów - usługi

Nasza firma ogrodnicza w Warszawie realizuje szeroką gamę prac związanych z ogrodnictwem. Oferta obejmuje m.in.:

Dlaczego powierzyć aranżacje ogrodu naszym specjalistom?

Świat natury i roślin to coś, co kochamy. Dlatego w każdy projekt ogrodu wkładamy serce i pasję, tworząc miejsca z myślą o potrzebach naszych Klientów. Warto nas wybrać, ponieważ:

 • jesteśmy zespołem, który zdobywał doświadczenie w branży ogrodniczej zarówno w Polsce jak i za granicą – m.in. we francuskiej firmie EARL DE RASTEL,
 • łączymy najlepsze tradycje ogrodowe z innowacyjnymi technologiami – tworzymy m.in. ogrody wertykalne, modułowe i inne nietypowe kompozycje, które wpisują się w najnowsze trendy,
 • zapewniamy kompleksową obsługę – od projektu do stałego pielęgnowania stworzonych przez nas terenów zielonych,
 • korzystamy z nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu możemy realizować nawet najbardziej wymagające usługi ogrodnicze.

Skontaktuj się – wspólnie stworzymy Twój ogród marzeń!

Oferta firmy ogrodniczej

 • projekty ogrodów przydomowych,
 • aranżacje tarasów i balkonów,
 • projekty ogrodów zimowych,
 • rewaloryzacje i modernizacje istniejących ogrodów,
 • projekty systemów nawodniania,
 • aranżacje ogrodów,
 • komputerowe wizualizację zaprojektowanego ogrodu 2D,3D,
 • nadzór wykonawczy.

Cennik i pełen zakres usług, projekty ogrodów

Od pomysłu do realizacji

Architekt Ogrodu - Od pomysłu do realizacji

Od pomysłu do realizacji to hasło, które jest integralną częścią naszej pracy. Najważniejsza kwestia w projektowaniu ogrodu to wyczulenie na potrzeby i sugestie klienta. To Państwa marzenia i wizje przenosimy na deskę kreślarską. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i staramy się służyć radą i proponując nasze rozwiązania koncepcyjne.
Przykładowe realizacje

Jak wyglądają usługi ogrodnicze w Warszawie?

Każda usługa ogrodnicza wygląda inaczej. Koszenie trawy odbywa się tylko wtedy, kiedy trawa jest sucha. W zależności od powierzchni, którą nasi pracownicy będą musieli skosić, dobierany jest rodzaj kosiarki. Gdy nadchodzi jesień, liście opadają z drzew i trzeba je posprzątać. Wybierając usługę grabienia, mają Państwo pewność, że z dużą dokładnością oczyścimy Państwa trawnik.

Narzędzia wykorzystywane do usług ogrodniczych

W przypadku przycinania żywopłotu dobieramy odpowiednie narzędzie do rodzaju rośliny, która tworzy żywopłot. Pielęgnację trawników oraz rabat i klombów również dostosowujemy do konkretnych gatunków, które znajdują się w Państwa ogrodzie. Nasi pracownicy muszą zapoznać się z roślinami, z którymi będą pracować, aby dobrać odpowiednie dla nich produkty i technikę pielęgnacji.

Profesjonalna kadra świadcząca usługi ogrodnicze

Specjalistów od ogrodów jest na rynku całkiem dużo, jednak warto zwracać uwagę na ich kwalifikacje. Ogrodnicy powinni posiadać co najmniej podstawową wiedzę o roślinach i ich uprawie, o warunkach, które pozytywnie wpływają na florę. Ważna jest też wiedza z ochrony roślin oraz ze sposobów ich pielęgnacji.

Usługi ogrodnicze wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów

Wiedza teoretyczna oraz praktyczne umiejętności to szczególnie istotne aspekty, kiedy chodzi o wykonywanie konkretnych usług. Specjaliści z naszej firmy są dobrze wyszkoleni i gotowi do bezpiecznej i zgodnej z przepisami pracy w Państwa ogrodzie.

Jaki sprzęt wykorzystujemy do usług ogrodniczych?

Podczas wykonywania usług ogrodniczych używa się zarówno narzędzi ręcznych, jak i maszyn. W zależności od wybranej usługi będą to różne akcesoria. Używamy tych najbardziej popularnych elementów wyposażenia każdego ogrodnika, czyli m.in. łopat, grabi, sekatorów oraz kosiarek, ale też bardziej specjalistycznych urządzeń do nawadniania, opryskiwania czy uprawiania gleby.

 • Galeria Fotografie Przykłady Architekt Ogrodu
  Galeria ogrodów
 • Oferta firmy Architekt Ogrodu
  Oferta firmy
 • Cennik Usługi Ogrodnicze Warszawa Skierniewice
  Cennik
 • Rabaty. Promocje.

Firmy, producenci, sprzęt ogrodniczy

Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu
Producenci Firma Ogrodnicza Architekt Ogrodu

 

Blog

System nawadniania ogrodów – o czym warto wiedzieć?
Ostatnie lata cechują się wyjątkowo niską sumą opadów. Przedłużające się okresy suszy sprawiają, że najbardziej pilną potrzebą roślin w przydomowych
Czytaj więcej
Życzenia wielkanocne
Wielkiej, świątecznej radości, na stole dóbr obfitości, jajeczka święconego, ogrodu pięknego i zielonego! Najlepsze życzenia wielkanocne! Życzy Architekt Ogrodu
Czytaj więcej
Ogród w stylu śródziemnomorskim
Rejony Morza Śródziemnego kojarzą się z wakacyjnym nastrojem luzu i relaksu. Nic dziwnego, że styl śródziemnomorski jest bardzo chętnie wybierany
Czytaj więcej